"Sekret Tatiany" Gill Paul

Życie pisze gotowe scenariusze na film czy książkę, czasem inspirujemy się wydarzeniami z przeszłości i dopowiadamy swoje 3 grosze. Tak też powstała ta książka. Autorka zainspirowała się rodem Romanowów. Uwielbiam powieści w których akcja przebiega dwutorowo. Czasy współczesne przeplatają się z przeszłością. Realia mieszają z fikcją... 


"Sekret Tatiany" to świetnie napisana książka. Dwie kobiety, które dzieli ponad 100 lat, a łączy tajemnica. Książka opowiada o sekretnej miłości Wielkiej Księżnej Tatiany Romanowe i oficera Kawalerii Dymitra Malamy oraz Kitty, która ucieka przed problemami małżeńskimi do odziedziczonego po pradziadku starego domku nad jeziorem Akanabee . To tam znajduje naszyjnik. Losy kobiet splatają się. Kitty chce dowiedzieć się jak najwięcej o swoich korzeniach. Co łączyło dziadka z potężną monarchą? Jaka tajemnica kryje się za naszyjnikiem? Czy miłość zwycięży?


 Książka napisana jest lekkim i subtelnym językiem. Fabuła niezwykle ciekawa i sprawia, że czyta się bardzo szybko. Fascynująca, emocjonująca i wzruszająca opowieść. Pochłonęła mnie bez reszty. Mnie do gustu przypadł bardziej wątek historyczny. Carska Rosja, Pałac Katarzyny w Carskim Siole, potężna monarcha Romanowów, która do dziś wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Zadajemy sobie pytanie czy tak musiało być? Co by było gdyby? Może ktoś przeżył masakrę, która miała miejsce z 16 na 17 lipca 1918 roku? "Sekret Tatiany" to niesamowita i fascynująca opowieść po którą warto sięgnąć niezależnie od pory roku. Dla kogo? Dla kobiet, które kochają romantyczne opowieści z wątkami historycznymi.  Gorąco polecam! 👑🏰👑 .

                                                            Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Mando

 

Komentarze

 1. Jeśli będę miała okazję, na pewno przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tę książce na liście do przeczytania, tyle, że ja poluję na drugą wersję okładki, tę historyczną ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również podobała się bardziej okładka historyczna. Dostałam współczesną. No ale trudno.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Otwórz się na miłość" Natalia Sońska

Mini wywiad z Agnieszką Lingas - Łoniewską

"Święta w miasteczku Anielin" Iwona Mejza - PATRONAT MEDIALNY