AMBASADORKA POWIEŚCI "BLUSZCZ' ANNA H. NIEMCZYNOW

Miło mi ogłosić, że zostałam AMBASADORKĄ powieści "BLUSZCZ"Anny H. Niemczynow.
Premiera już 2 lipca! Polecam serdecznie!


 Julita przez wiele lat nosi maskę szczęśliwej żony i matki. Wierzy, że jej poświęcenie wystarczy do zbudowania trwałego małżeństwa oraz pełnej miłości rodziny. Elżbieta, bezdzietna, żyjąca samotnie lekarka, boryka się z myślami, które w jej głowie urastają do rangi problemu niepozwalającego cieszyć się z codzienności. Życiowe blokady przyjaciółek są efektem podjętych w młodości decyzji…
Bluszcz to powieść inna niż wszystkie. Anna H. Niemczynow porusza zakamarki duszy, które człowiek pragnie ukryć nawet przed samym sobą. Dotyka najtrudniejszych spraw, z jakimi niejednemu z nas przychodzi się zmierzyć. W sposób delikatny i subtelny pokazuje kierunki, których obranie może pomóc wydostać się z największych, na pozór nierozwiązywalnych trudności. Wywołuje uśmiech, daje nadzieję, emanuje spokojem i łagodnością.
Julita przez wiele lat nosi maskę szczęśliwej żony i matki. Wierzy, że jej poświęcenie wystarczy do zbudowania trwałego małżeństwa oraz pełnej miłości rodziny. Elżbieta, bezdzietna, żyjąca samotnie lekarka, boryka się z myślami, które w jej głowie urastają do rangi problemu niepozwalającego cieszyć się z codzienności. Życiowe blokady przyjaciółek są efektem podjętych w młodości decyzji…Komentarze

 1. Gratuluję, które chętnie przeczytam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje! ♥
  Książka nie leży w tematyce, po którą bym sięgała, ale myślę, że fani gatunku znajdą tutaj wiele dobrego dla siebie, a nawet pokochają tę powieść.
  Pozdrawiam ♥

  bookmania46.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze kiedys przeczytam. Czasem lubie takie ksiazki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Grtuluję! Bardzo chętnie poznam tę pozycję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję.
  Jestem ciekawa tej książki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Może przeczytam, problemy przyjaciółek brzmią życiowo! Polecam w zamian "Strażniczkę miodu i pszczół", bardzo dobra na wakacje ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz