"Przypadki chodzą parami" Marta Radomska

Jeżeli szukacie odskoczni od codzienności, książki lekkiej i niewymagającej, to idealną lekturą będzie powieść Marty Radomskiej "Przypadki chodzą parami" - trzeci tom cyklu "Tego kwiatu jest pół światu". Jest to jedna z tych lektur, które poprawiają humor i świetnie się przy niej bawimy. Śledzimy perypetie Majki i jej najbliższych.


Majka postanawia poświęcić się życiu prywatnemu i pracy. Jest w szczęśliwym związku i stara się unikać kłopotów jak ognia, w przeciwieństwie do jej brata Michała, który nie potrafi uporządkować życia uczuciowego. Maja postanawia zeswatać brata z panią ze sklepu zoologicznego lub instruktorką jogi. Jakie zabawne sytuacje tym razem spotkają Maje? Co tym razem wymyśli?
Książka wciąga nas już od pierwszej strony, lekki styl sprawia, że czyta się przyjemnie. W tej powieści wszystko ze sobą współgra. Znajdziemy tu codzienność, perypetie rodzinne, groteskowe sytuacje, pomyłki, kłopoty. "Przypadki chodzą parami" to niezwykle emocjonalna powieść, która wprawia nas w dobry nastrój. Ogromny zastrzyk humoru i rewelacyjna zabawa gwarantowana.

MOJA OCENA 7/10

                                        Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Czwarta StronaKomentarze

  1. Zachęcająca fabuła plus piękna okładka przekonują mnie do lektury tej książki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz