"Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" Kelsey Miller (Przedpremierowo)

Kto mnie zna, ten wie, że jestem wielką fanką serialu "Przyjaciele".  Znam na pamięć każdy odcinek, serial widziałam z milion razy i za każdym razem bawi i wzrusza tak samo, jak za pierwszym razem. Nadal mi się nie znudził. Urzekł mnie absurdalny humor, genialna obsada i wiele innych czynników. Gdy zobaczyłam, że powstaje książka o początkach tego kultowego serialu, wiedziałam, że muszę ją przeczytać.


Z książki można dowiedzieć się wiele istotnych informacji, poznać ciekawostki zza kamery, o obsadzie, reżyserach i wiele innych, powspominamy niektóre odcinki, za również spojlery. Co sprawiło, że serial stał się hitem? Jak doszło do jego nakręcenia? Czy wzbudzał kontrowersje?


Jako fanka serialu, większość z tych informacji już znałam i nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Liczyłam na więcej HOT szczegółów. W tym roku mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Jest to święto nie tylko dla ludzi, dzięki którym serial powstał, lecz także dla nas, fanów. Zgadzam się z tytułem. Najlepszy serial wszech czasów, a ta książka jest obowiązkową lekturą dla wszystkich miłośników Friendsów.

                                                                            Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu SQNKomentarze

  1. Nie jestem wielbicielką serialu, więc książkę też raczej sobie odpuszczę. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi się bardzo spodobała i dowiedziałam się sporej ilości rzeczy, o których nie miałam pojęcia :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Otwórz się na miłość" Natalia Sońska

Mini wywiad z Agnieszką Lingas - Łoniewską

"Święta w miasteczku Anielin" Iwona Mejza - PATRONAT MEDIALNY